Jump to content
Kavim - Bilgi ve eğlence kavminiz
Sign in to follow this  
Kâhin

Belgelerle #FetocuGalatasaray'in düzenlediği 2011 şike iftirası

Recommended Posts

MEKTUP 10
27.jpg

Geldik 26/7/2011e..GS li LUTFU, gelen RESMI BELGELER in 26 KOLİ 12.000 SAYFA olduğunu, 

ETIK KURULU Çalışıyormuş Ama uzun süreceğini belirtiyor. 

Yani diyor ki GS li Lütfü, YERİM DAR, Oynayamıyorum.. ve arkasından açıklamalarına geçiyor..

GS li Lutfu diyor ki, 6222 yasası Şike-Teşvik cezalarını düzenlemektedir. TFF olarak biz KARARIMIZI EN KISA ZAMANDA VERECEK OLMAMIZA rağmen TFF olarak karar verme mekanizmaları surecinde bir hata yapmak istemiyoruz. Mahkeme 3-4 yıl sürecek. TFF ve UEFA hatalı karar vermemeli

Bu yazıda GSli Lutfu, KARARI SİZ VERİN, BİZİM MAHKEMELERDE BU İŞ BİTMEZ demeye getiriyor. TFF yi karıştırmadan SİZ BASTIRIN yani..

Yazıyı okuyanlar NET olarak bunu ANLIYOR.. AL SANA ASSIST KARAR SENDE.. Benden bu kadar diyerek önceden yazılan SENARYO uygulamaya devam..

MEKTUP 11
28.jpg

GS li LUTFU, günlük BASIN OZETLERI ni sunuyor ve Polisin cagırdıgı ve serbest bıraktığı Spor Adamlarından bahsediyor başta Murat ÖZAYDINLI

İçeriği komple boş olan bu yazı neden yazıldı anlamak zor değil: FB yöneticileri ve Menejerinin adıyla ALGI ZEHIRLEMESI yapıyor GSli Lutfu..

MEKTUP 12
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg

GELELIM dun geceden beri paylaştığımız  SEVGILIYE MEKTUPLAR ın sonuncusu ve en uzununa... GS li LUTFU ne yazmış görelim

Yaptıgım yorum ve değerlendirmelerin tam tercümelerle birlikte değerlendirilmesi sart ama zaman darlıgımdan OZET TERCUME geçiyorum özür..

Bu mektupta GSli LUTFU "YASANIN İZİN VERDİĞİ SINIRLAR içinde büyük gayret gösteriyoruz işimizi yapmaya ve UEFA ile bilgi paylaşmaya" diyor

GSli Lutfuye göre, GİZLİLİK kararı çerçevesinde kulüpler hakkındaki belgeleri paylaşmak SUC muş! Bunu yeni öğrenmiş GS li LUTFU

GS li LUTFU, bu bilgilerin BASIN YOLUYLA yayınlanması durumunda cezanın katlanacağından bahsediyor. Kendisi BASIN dan özetleri geçmemiş gibi

GS li LUTFU bu yazıda Avrupa İnsan Hakları Sozlesmesini hatırlamış ayrıca TFF nin SANIK SAVUNMA HAKKI ndan bahsetmiş. Breh breh breh..

GS li Lutfu tum kanıtlar da ellerine geçmediğinden ve mahkeme sonuçlanmadığından, kulüpler hakkında bir karara varamayacaklarını belirtiyor

Kulüpler hakkındaki kararı beklemeden, Tutuklanan ve tahliye talepleri reddedilen kişiler hakkında DİSİPLİN CEZALARI verilme kararı alınmış

GS li LUTFU nun imzasını tasısa da, TFF nin Devlet Kurumu niteliğiyle yazdığı ve YASAL SINIRLAR ı hatırladığı bu mektup gözlerimi yaşarttı.

Sanık hakları, iddialar, İnsan Hakları, Masuniyet Karinesi gibi konulara ilk kez değiniliyor. Bunu GS li LUTFU nun ağlayarak yazdığına eminim

GS li LUTFU bu yazıyı TFF nin hukuk danışmanları, yöneticileri, Etik Kurulu'ndaki uzmanların zoruyla yazmıştır. Ona kalsa BASIN BOYLE YAZDI verin cezayı der kurtulurdu.

Bu son yazıyı ozellikle FARKI GORMENIZ acısından paylaştım. Diğer yazılardaki kısa - net ve karar çoktan alınmış TAVIR yok. Uzunlugundan belli

GSli LUTFU , ELİM KOLUM BAGLI BİR ŞEY YAPAMIYORUM BUR'DA.. ZAVALLI BEN.! TURK KANUNLARI İZİN VERMİYOR BANA diyor anlatıyor sözcük aralarında

Bu yazıları İlk günlerde UEFAya nasıl JURNALLENDIK göstermek için paylaştım. Agustos 2011 sonrası da var.

GS nin dünkü İLK GUNDEN BERI BU DAVANIN TAKIPCISIYDIK açıklaması bunun İTİRAFIDIR. Bu KUMPAS GSliler tarafından kurulmuştur sürdürülmektedir Trabzonspor sadece DEĞNEKÇİLİK yapmıştır. 

Buyrun o günlerden bir ANEKDOT. yoruma bile gerek yok..
34.jpg

Butun bu yazışmalar göstermektedir ki OPERASYON net olarak önceden klurgulanmış bir senaryonun düğmeye basılması ile başlamıştır

Her şey açık ve Net.. Ama ben LUTFU Bey'in SAVUNMA HAKKI ve Masuniyet Karinesi ....! çerçevesinde kendisini bir CANLI YAYIN'a çağırıyorum.. Her mektubu tek tek okuyacak ve tartışacağız. 

Dünkü ÇAĞRI hala geçerli...
35.jpg

Hatta daha ileriye gideyim .. Refikanız Deniz Hanımefendiyi de getirin. Ona da soracaklarım var yıllardır GS nin Ekonomisini tartışıyoruz anlatıyoruz. Belki bizi aydınlatır...

Bir de BASIN SÖZCÜSÜ ilan ettiğiniz ŞÜKRÜ Efendi'yi getirin yanınızda.. FENERBAHCE 'nin Vergi Borcu falan zırvalıyordu. Göstersin Belgeleri de öğrenelim. Ben de benim elimdekileri göstereyim..

ÜÇÜNÜZE KARŞI TEK GELECEGİM...

Var mısınız ?

##############

Kaynak ve Tarih:

http://hakanhanoglu.com/tr/pagedetail/sevgiliye-mektuplar-temmuz-2011/114

3.9.2014 09:57:14